Talvepulmad
Kui Te soovite midagi meeldejäävat nii endale kui pulmakülalistele, siis talvepulmad võib olla just see õige valik. Väga paljud paarid soovivad abielluda suvel ja vahel on tutvusringkond justkui igal juuli nädalavahetusel järjekordses pulmas koos, mis lõpuks nende mälestuses üheks virrvarriks seguneb. Talvisel hooajal on parimad teenusepakkujad sinu päralt ja sageli soodsamalt kui suvisel tipphooajal. Ka sinu unistuste mõis võib olla saadaval üpris lühikese ettebroneerimisega. Me aitame Teil korraldada just teie jaoks imelise ning omanäolise talvise pulmapeo.

Kui igatsete midagi glamuurset ja üdini pidulikku, on talv ideaalne aeg elegantse peosaaliga pulmapeo jaoks. Näiteks mõisas, kust avanevad kaunid vaated talveunes mõisapargile ning pimeduse saabudes kumavad lumest sajad küünlad, härmatises okstel pisikesed laternad.

Peosaali kaunistavad orhideeõied või sügavpunased roosid, mängib klaver, külalistele pakutakse hõõgveini, šokolaadi fondüüd – tõeline talvevõlumaa.

Mis oleks romantilisem kui pruutpaaril saabuda saaniga läbi lume, pruudi kleidil maani valge keep või karusnahkne kasukas ja muhv, kontrastiks tulipunased huuled ja saapad. Õhtu lõpetuseks ilutulestik öises tähistaevas.

Teie pulm võib olla kui vana Hollywood – šikk, sädelev, toretsev mille saate viia sammukese veel kaugemale korraldades oma tähtsaima päeva aastavahetusel. Aastavahetusel võite sädeluse ja sära viia maksimumini ning ülev peomeeleolu on kindlalt garanteeritud.


Kui olete rohkem maalähedane paar ning otsite midagi võluvalt lihtsat, siis aitame luua peo, mis on soe, hubane, sundimatu ja intiimse õhkkonnaga – justnagu jõulud pere keskel. Maakirikud on just talvisel ajal eriti romantilised ja kirikukellade helin kõlab eriti kaunilt. Peale tseremooniat võite külalisi kostitada kuuma kakao ja pulmapiparkookidega. Peoõhkkonna aitab luua suur maakividest kaminaga peosaal, kaunistatud laternate, sadade küünalde ning tulukestesse mässitud kuusevanikutega.

Kui külmakraadid ei hirmuta, võite kätte tõmmata käpikud ning jagada ühiseid hetki lumiste loodusvaadete taustal – tulemuseks kindlasti unikaalsed pulmafotod.