Suvepulmad
Soe päikesepaiste, värske suvetuul, linnulaul, see kõik võib kirjeldada Teie pulma, mida saab suvel pidada värskes õhus. Just seetõttu on suvine aeg meil hinnatuim pulmade pidamiseks. Suvepulmad on võimalik pidada näiteks mere ääres, pargis, heinamaal või hoopis koduaias ja seda just selliselt nagu ise soovite. Imeliselt pikkade päevade ja lühikeste ööde aeg lausa kutsub tähistama!

Vaba õhkkonnaga grill-peo stiilis pulm koduaias, klassikaline ja väljapeetud mõisapulm, maalähedane küünipulm, mereäärne pulm, maarahva pulm – valikuid on seinast seina ja igaüks neist võib meie käe all muutuda unistusest teie oma unikaalseks pulmapeoks.

Suvisel ajal on kergesti saadaval väga lai valik lillesorte ning lilledega kaunistamine, loomulikult pärast seda kui olete lõpuks suutnud valida välja enda lemmikud, on kindel valik igas suvepulmas. Lõpptulemus saab kindlasti imeline ja teie päevale kohaselt pidulik. Lisaks lilledele on suvise pulma kaunistamisel (ja loomulikult ka menüüs) ideaalseks partneriks marjad ja puuviljad, mida saab lisada lilleseadetesse, laudadele ja nii tordi täidisesse kui ka kaunistuseks.

Kahjuks ei ole võimalik meil ilmataadiga väga usaldusväärseid leppeid sõlmida ning võib juhtuda, et suvine vihm, tuul ja külm ilm, võivad teid tabada just sellel kaunil päeval. Väljas toimuva pulmapeo puhul peaks olema ettevalmistus igasuguseks ilmaks, et saaksite oma ideaalset päeva täielikult nautida. Selleks, et pidu oleks ilmast hoolimata suurepärane, pakume me välja erinevaid lahendusi. Paneme üles sobiva telgi, ehitame põranda/lava, et kõik tantsud saaksid tantsitud, esinejad esinetud. Hoolitseme peoplatsi atmosfääri eest ning kindlasti oleme valmis ka külmema ilma jaoks, kus aitavad välja soojalambid. Pulmade stiili ja meeleolu loomise valikuid on lõputult, seda just eriti suvisel soojal ajal. Mitut siintoodud ideed tutvustame eraldi artiklitena põhjalikumalt, head avastamist!