Romantiline küünipulm
Kui soovid suurema seltskonnaga pulma, kuid samas midagi ebatraditsioonilist ja unikaalset, siis on soodsamaks alternatiiviks mõisatele ja uhketele peotelkidele romantiline küünipulm vanas maaküünis. Küün on suurema pulma jaoks ideaalne kevadest sügiseni ning nende populaarsus pulmade pidamiseks on üha kasvanud, luues üheaegselt kaunilt maalähedase kuid šiki üldmulje.

Küün aitab luua vabama õhkonnnaga, vanaaegses maa-stiilis võluva ja romantilise maalähedase tseremoonia või pulmapeo. Kuigi küüni dekoreerimine pole nii lihtne kui peotelgi või saali puhul, saab ka küünist leidliku ja oskusliku käe all luua imelise peopaiga. Siinkohal kirjeldame võimalusi kuidas küün muuta kauniks sügispulmapaigaks.

Dekoratsioonidest on meie suureks lemmikuks maalähedane kotiriie ja seda ideaalselt täiustav romantiline pits – lae all voogavatest kangastest, laudlinade, toolikaunistuste ning küünalde ja vaaside kaunistusteni – võimalused on lõputud. Ka selle stiiliga sobivad suurepäraselt isetehtud, looduslikud või taaskasutatud elemendid.

Kui soovite varasügist pulma, siis valige oma pulmalilleks näiteks positiivsust kiirgav imekaunis päevalill, mille ootamatult hästi sobivaks partneriks on kõiksugu kõrrelised. Valge kleidi ja laudlinade taustal on kuldkollane päevalillekimp kui särav killuke päikest.

Ka erinevate varjunditega sinised sobituvad päevalillede kollasega. Värve võib kontrastiks sobitada näiteks pruutneitsite siniste kleitide ja päevalille kimpudega, laudadel siniste vaaside ja küünaldega kollaste lillede taustal.

Kui planeerite hilisööni või lausa hommikuni kestvat pidu, aitavad taladelt rippuma pandud laternad või pisikesed kett-tulukesed luua pimeduse saabudes eriti romantilise mulje oma sooja hõõguva valgusega.