Pulm metsa sees
Kas unistad pulmadest puutumatus looduses ning näed teie ideaalse tseremooniapaigana just kaunist ja müstilist metsalagendikku? Mets on suurepäraseks romantiliseks paigaks pulmadele, eriti sobilik kui hindate loodussõbralikku elustiili. Just metsa teemaline pulm on parim võimalus ökopulmadeks.

Küll nõuab metsalaanes pulmatseremoonia korraldamine rohkem logistilisi pingutusi ja eeltööd, kuid tulemus saab kindlasti seda vaeva väärt. Praktilisteks eelisteks on näiteks suvisel ajal stabiilsem temperatuur ka kõige kuumema leitsaku korral, samuti ei jõua metsavahele isegi tugevamad tuuled.  Koha valikul on oluline leida paik, mis on piisavalt avar kõigi külaliste mugavaks paigutamiseks ning mis pakub hingematvaid vaateid  juba enne omapoolsete dekoratsioonide lisamist. Õnneks ei pea üheski Eestimaa nurgas sellist paika kaua otsima, sest kauneid metsasid jagub meil isegi tiheda asustusega paikade vahetus läheduses.

Loodus juba iseenesest on dekoratsiooniks teie erilisele sündmusele. Lisades ainult väikseid detaile ning tulemuseks on midagi imelist, unikaalset ning täiesti unustamatut kõigile teie külalistele. Ka ilupiltide tegemisel ei pea pruutpaar kauni tausta otsimiseks kaugele minema.

Metsiku looduse keskele sobib boheemlaslik stiil kui valatult ning pruudile sobib metsalilledest pärg ning lahtised juuksed, mis teeb pruudist kui metsahaldja.

Tseremooniaks paiguta metsalagendikule istumiseks näiteks põhupakid või puupakkudel pingid. Pruutpaari taustale sobib riputada puudelt kangaid või hoopis ehtida puud metsalilledega.

Metsa alt leiab ka inspiratsiooni ja materjale peopaiga kaunistamiseks. Tooge mets endaga  kaasa peopaika kasutades käbisid, tõrusid, oksi, puitu, sammalt, metsa- ja aasalilli, marju ja lehti. Samuti kasuta võimalikult palju ise tehtud, looduslikke või taaskasutatud elemente. Tulemuseks on korraga loodussõbralik, kaunis ja kindlasti unikaalne pulmapidu, mis on just teie nägu.