Suvehommikuni Setomaal


Suvehommikuni SetomaalRamune ja Taivo suvehommikuni Setomaal.

Meie pulmad olid palju imelisemad kui olime ette kujutanud! Kõige olulisem on lähtuda südametundest ja julgeda unistada! Nii mitmed elemendid meie pulmapäeval algasid pelgalt pisikesest unistusest…

Meie teed Pulmakorraldajaga ristusid sõprade pulmapeol, kus jälgisime hoolega, mida pulmakorraldaja teeb ja kas neid on vaja. Saime kiirest aru, et soovime, et ka meie pulmapäev ja sellele eelnev planeerimine oleks muretu ja sujuv, võimalikult vähe juhuse hooleks jäetud ning oleks keegi, kes aitaks meie mõtteid ellu viia.  Kuigi olime üht-teist ka ise juba varem planeerinud ja broneerinud, tundsime, et võime nüüd kergemalt hingata ja pulmakorraldus sai uue hoo sisse!

Olin alustanud Pinterestis mõtete kogumist, kuid kui palju seal kauneid mõtteid on…!!! Oli vaja kedagi, kes näeks tervikut ja oskaks valida ideed, mis omavahel ka kokku sobiksid. Enne pulmi saime Pulmakorraldajalt visuaalse plaani, mille järgi kujutasime täpselt ette, milline meie pulm hakkab välja paistma. Ja muuta ei soovinud me seal midagi, sest see lähtus meist ja meie eelnevatest soovidest.

Kõige kaunim hetk meie pulmast oli see, kui olime jõudnud tseremooniakohta, Setomaa turismitalu suitsusauna taha… Külalised teisel pool maja ootasid, kui hakkas kõlama meie avalaul Lenna esituses. „Suvehommik Setumaal“ sai Setomaal lapsepõlve suvesid veetnud pruudil ja looduskaunisse Setomaasse armunud peigmehel pulmahümniks niipea, kui pulmakoht valitud. Tseremoonia tegid lisaks meie unistuste sisenemisloole imeliseks Pulmakorraldaja soovitatud pisike ja privaatne tseremooniapaik, Ahti Lyra meisterdatud imeline pulmakaar koos lilleseadete ja roosiõitega tiigil. Ja loomulikult meie laulataja, imeline ja vaimukas Kalle Kõiv! Ning peale laulatust sõprade puhutud pisikesed seebimullid vastu sooja väikest, taustaks „Õnnega koos“. Siiamaani tulevad õnnetundest külmavärinad!

Tagasisidena jäi eriti selgelt kõlama, et meie pulm on ilus ja siiras – just seda olimegi soovinud. Mitte võõraste sulgedega end ehtida, vaid et pidu oleks meielik ja südamlik ning Pulmakorraldaja tabas meie soove väga hästi. Paljud on küsinud, kas ja mida me muudaks oma pulmapäeva juures tagantjärgi… Kehitame vaid õlgu, sest meie jaoks oligi kõik muretu ja ideaalne! Kahju ainult, et see oli vaid üks päev meie elus.

  1. Julge unistada! Unistustel on kombeks täituda!
  2. Pulmapäeval vaata ringi – see on Sinu pulm – ole hetkes ja lihtsalt naudi! (Võimalik vaid pulmakorraldajate olemasolul)
  3. Sõbrad teevad pulma! Meie jaoks poleks see päev olnud sama ilma lähedaste ja sõpradeta, kellega seda koos veeta!

Fotod: Merilin Kaustel-Lehemets
Korraldus ja visuaalne lahendus: Pulmakorraldaja.ee
Paaripanija: Kalle Kõiv
Peokoht: Setomaa Turismitalo
Pulmaisa: Andres Torm
Muusika: Lenna ja bänd, DJ Hannes Kalamäe
Valguslahendus: Dekovalgus
Florist: Ahti Lyra, Masha
Catering: YliCool
Paberikunst: Mari Hüvato käsitöö ja disain
Pulmaauto: Sven Kuklane, vanaauto.ee
Tort: Katrina Randma
MUA: Grete Lill
Juuksur: Heleri Suurmaa
Pruudi kleit: Anna-Bella
Peigmehe ülikond: Baltman