Haldjalik romantika Sagadis


Haldjalik romantika SagadisLiisu ja Jamesi haldjalik romantika.

Olime juba koos olnud head viis aastat, kui James mulle meie ühisel reisil Ameerika Ühendriikidesse abieluettepaneku tegi. Loomulikult oli minu vastus JAH! Oma pulmi planeerisime kokku kaks aastat ja selle ajaga muutusid mõned meie soovid ja ideed päris palju, kuid samas aitas pikk planeerimisaeg meil kõike seda saada, mida me oma pulmas ja mesinädalatel soovisime.

Peokoha valimisega juhtus meil nii, et otsustasime kohe esimese koha kasuks, mida külastasime. Tunne oli nii õige ja armusime Sagadi mõisa täielikult. See koht oli meie jaoks ideaalne – õrnalt elegantne, rahulik ja tugeva ajaloolise taustaga. Tegelikult unistasime alguses väga maalähedasest peost põllulillede, kotiriide ja teeküünaldega, kuid koostöös Pulmakorraldaja ja floristiga kasvas sellest muinasjutuline ja õrnalt elegantne rohelusega meie pulm. See kõik oli imeilus – pulmalaud oli kaetud paljude erinevate küünalde, lopsaka lookleva roheluse ja siniste hortensiaõitega. Maalähedase hõnguga kohakaardid lisasid hubasust. Me soovisime vaba õhustikuga haldjalikku pulma ning ma usun, et see meil õnnestus! Üks meie külalistest ütles lausa, et talle tundus, et meie pulmapidu nägi välja nagu muinasjutus! Külaliste jaoks olid meeldejäävaimad õhtujuht Taavi korraldatud mängud ja liigutav ahjusoe lühiklipp pulmapäevast. Ja loomulikult ka pulmatort, mida meenutati veel järgmisel hommikulgi. See oli jumaliku maitsega ja järgmiseks hommikuks täiesti otsas. Seda pole mina üheski pulmas varem näinud!

Oma pulmapäevale tagasi vaadates ei sooviks me midagi teisiti teha, peale selle, et aega oli liiga vähe, et seda kõike nautida ja oma lähedastega tähistada. Meie jaoks oli kõige liigutavam hetk omakirjutatud abieluvannete andmine üksteisele. Meile väga meeldis ka esimene kohtumine üksteisega vahetult enne tseremooniat – see oli nii emotsionaalne.

Tahtsime, et kõik oleks nii nagu me olime unistanud, seega ei püüdnud me väga millegi arvelt säästa või kokkuhoidu teha. Nii lilled, foto, video, tort, peokoht, kui muusika olid kulukad, kuid tulemuseks oli meie jaoks ideaalne pulmapäev.

https://www.youtube.com/watch?v=gLAISYKWx48&feature=youtu.be

Korraldus ja dekoratsioonid: Pulmakorraldaja.ee
Fotod: Gerry Sulp
Video: Heikki Avent, Awentus
Õhtujuht ja paaripanija: Taavi Puuorg
Muusika: Trio Comodo, DJ Argo Lepik
Peokoht ja toitlustus: Sagadi mõis
Florist: Ahti Lyra, Masha
Pulmatort: Päts