Kiiksuga klassika peotelgis


Kiiksuga klassika peotelgis

Kaidi ja Rene kiiksuga klassika.

Selle tõeliselt kuuma suve haripunktiks oli Kaidi ja Rene pulmapidu. Kaidi ja Rene on tõeliselt soojad, armastust ja lahkust täis inimesed ja seda kõike peegeldas ka nende väga eriline päev! Meie jaoks oli see pulm täis mitmeid põnevaid väljakutseid ja unikaalseid lahendusi ning nautisime selle peo planeerimise ja teostamise igat hetke. Jätkuvalt palavat õnne ja armastust Teile!

Korraldus ja visuaal: Pulmakorraldaja.ee
Fotod: Margus Muts, Pulmakorraldaja.ee
Video: Birgit Käsper (Taani Filmi Akadeemia)
Õhtujuht: Vahur Jüris
Pastor: Mihkel Kukk, Rapla Maarja-Magdaleena kirik
Muusika: Lucky Jeans, Ivo Linna ja Antti Kammiste, DJ Roland Väli
Peokoht ja toitlustus: Kõue mõis, Tervise Catering
Pikniku toitlustaja: Pargi Resto
Peotelk: Kataja Telk
Kangad ja lae valgustus: EKDesign
Tort: Levier, Angelika Kang
Florist: Ahti Lyra
Pulmagraafika: Pulmapisik
Dekoratsioonide rent: Kõvernael, Piigade Peosahver
Keraamika: TaevaniMaani Meistrikoda
Pruutpaari transport: Voore Tallid, Special Garage
Pruudi kleit ja aksessuaarid: Kleit Aldo Järvsoo, kingad Ted Baker, ehted TiSento
Peigmehe ülikond ja aksessuaarid: Errier ülikond, kingad Uncle Paul
MUA ja Juuksed: Ellen Walge ja juuksed Erica Roosimaa

Ülimalt südamlikule kiriklikule laulatusele, mis pruudi jaoks oli üks päeva meeldejäävamaid momente, järgnes sündmusterohke ja vaatemänguline pulmarong. Noorpaar nautis koos lastega Rapla linna vahel kalessisõitu, vahepeatusena sai pulmaseltskond pidada maha mõnusa pikniku jõeäärses pargis, kus muuhulgas saadeti kiviga vette ka pruudi neiupõlvenimi. Pulmarongi teele jäid mitmed lõbusad kohaliku kogukonna poolt korraldatud üllatused. Suuremad takistused läbitud, lisas pruutpaar tempo tõstmiseks glamuuri ja hobujõude 1934 aasta Rolls-Royce abil.

Kõue mõisas ootas pulmaseltskonda keset mõisapargi veetlevat rohelust avar ja võrratult kaunis peotelk. Esmalt said kõik 160 külalist käsitööna valminud nimelise meenetassi, mis neid määratud peolauani suunas ja oma koha broneerida aitas. Lõbusate mängude, rohke tantsu, suurepärase söögi, joogi ning muusika saatel kulges see ülev päev varastesse hommikutundidesse.

See oli suur ja südamlik pidu, kus oli ühtviisi lõbus täiskasvanutel kui ka väikestel külalistel. Päev oli täis üllatusi nii meelele kui keelele. Lastele jäid enim meelde õhupallid ja vägev makrooni- ja tordilaud. Täiskasvanud niitis õhtu teises pooles jalust Ivo Linna isiklikult.

Kaidi tunnistas, et oli juba ammu salajas unistanud ja mõtteid kogunud, milline tema pulmapäev kunagi võiks välja näha. Nüüd hiljem, kui pulmapidu lõpuks peetud, leidis ta, et kõik tema unistused said teoks ning päev õnnestus täpselt nii nagu nad olid lootnud: „Kõik sujus ideaalselt!“