Värviline mõisaromanss Vihulas


Värviline mõisaromanss Vihulas

 

Jelena ja Thomase värviline mõisaromanss.

Korraldus ja visuaalne lahendus: Pulmakorraldaja
Muusika: Estonia Ooper-Kvartett, bänd- Johanna Vahermägi, Matis Metsala, Vivia Teller, Mariliis Howells and Phyl Bautzer
Pastorid – Eino Lilleleht, Steve Jolly, Indrek Luide
Peokoht – Vihula mõis
Õhtujuhid – Tom & Julia Uiga
Fotograaf – Valdur Rosenvald
Videograaf – Awentus
Florist – Ahti Lyra, Masha
MUAH – Õnne Rudi
Pruudi kleit – Anna-Bella Salong
Peigmehe ülikond – Tony Byrnes Menswear (Malahide, Ireland)
Sõrmused – Fields Jewellers (Dublin, Ireland)
Pruudi ehted – Goldtime
Pulmatort – Angeelika Kang
Infograafika: Pulmapisik

Me kohtusime kolm aastat tagasi Taizé külas, Prantsusmaal, toidujärjekorras seistes. Peale paljusid edasi-tagasi reise üle Atlandi ookeani, otsustasime alustada ühist eluteed ja abielluda. Otsides ideaalset peopaika, kaalusime erinevaid sihtkohti üle maailma, kuid lõpuks otsustasime pidada oma pulmad siin, Eestis. Ka siin läks pulmakohtade otsingutele kokku nädalajagu reisimist. Meie viimaseks külastuspaigaks oli Vihula mõis ja midagi selles kohas tõi meisse kirjeldamatu rahutunde ning teadsime, et see koht on just see õige!

Pulma planeerimise protsess oli meie jaoks üsna stressitekitav, kuna elasime 6-tunnise ajavahega eri riikides. Parim otsus oli palgata imeline Pulmakorraldaja meeskond. Nad olid nii abivalmid iga pisidetaili organiseerimisel ja ideede genereerimisel, mis sobisid meie nägemusega oma pulmapäevast. Pulmapäeva organiseerimine läks kokku vaid kolm kuud. Meie nägemus oma pulmapäevast oli helge ja värviküllane. Pulmakorraldaja meeskond mõistis meie soove suurepäraselt, tehes täpselt õiged valikud – päev näis täiuslik ning kõik sujus veatult. Ka florist oli lihtsalt ideaalne ja oleme siiani hämmastunud, kuidas ta suutis valida täpselt õiged lilled ning luua meie visioon nii veatult. Tegelikult oli kõik veelgi parem, kui olime unistanud.

Oleme sellele päevale nüüdseks mitmeid kordi tagasi vaadanud ja üllataval kombel ei ole ühtegi asja, mida me oma kõige erilisemas päevas muuta tahaksime. Iga detail ja hetk olid ideaalselt planeeritud. Meie saime olla lihtsalt kohal ning seda nautida. Päeva kõrghetkeks oli meie ja ka külaliste silmis abielutseremoonia ja meie esimene suudlus. Selle hetke puhtus ja ilu liigutas väga paljusid. Suurepärane asukoht, muusika ja lilled lõid intiimse atmosfääri, kus kõik said tunda Jeesuse armastust.

Meie nõuanne tulevastele abiellujaile on pulma planeerides mitte unustada võtta rahulikult ja nautida igat hetke. Abielu kõige tähtsam osa ei ole pulmapäev, vaid kõik järgnevad päevad ja aastad, kus saate nautida selle pühitsetud ilu. On lihtne lasta end haarata kõikidest neist pisidetalidest, kuid pidage meeles, et inimesed teie ümber on palju tähtsamad. Kuna see päev võis olla ainuke kord, kus kõik need inimesed olid kõik koos, valisime sel päeval pöörata enim tähelepanu oma pulma külalistele.