Valge klassika Lillepaviljonis


Valge klassika Lillepaviljonis

Christeli ja Pauli valge klassika.

Christeli visioon oli algusest peale selge – valge, avar, puhas, luksuslik, klassikaline kuid modernne pulm. Ja nii kujunes Christeli ja Pauli pulmapeost parim, mida on Tallinnal pakkuda noorele pulmaseltskonnale nii lähedalt kui kaugelt.

Abielutseremoonia toimumispaik sai valitud lähtuvalt soovist olla looduskaunis kohas, kuid siiski Tallinnas või selle vahetus läheduses. Viimsi mererannal antud tõotuste taustal laius kuulus kilukarbivaade, tseremooniapaik kaunistatud külluslike säravvalgete hortensiatega. Pulmapidu jätkus Lillepaviljoni avaras merevaatega saalis, kust õhtusöögi kõrvale nauditi kuldset päikeseloojangut. Soojale suveilmale kohaselt oli sisemine peosaal ja kokteililaudadega väliterrass mugavalt ühte sulandunud.

Aegumatu klassika, väljapeetud ja pidulik tseremoonia vahetus aga vastukaaluks õhtuhämaruse saabudes peosaalist trendikaks ööklubiks koos DJ ja valgusshow-ga ning pidu kestis klubimuusika saatel hommikutundideni. Baaris pakuti kokteile ning tantsimisest väsinuile pakkus vaheldust fotonurgas väiksema ja suurema seltskonnaga lõbus poseerimine või pehmete vaipadega sisustatud lounge-ala diivanitel puhkamine.

Fotod: Annika Pihlak, SADU photography
Lilled: Ahti Lyra, Masha
Tseremoonia: Viimsi Vabaõhumuuseum
Peokoht: Lillepaviljon
DJ: Tõnis Kotsar
Kutsed ja kaardid: Kristiina Disain
Pulmatort: Kristina-Majbrit Paju