Maalähedane romantika Kuke talus


Maalähedane romantika Kuke talusAiri ja Andre maalähedane romantika.

Airi ja Andre soovisid, et nende pulmapäev  oleks hubane, perekeskne ning lihtne ja võluv. Meie eesmärgiks oli, et nii nemad ise, kui kõik pulmakülalised saaksid nautida seda päeva, et nii vanadel kui noortel oleks ühtviisi lõbus ja mõnus pidu. Südasuvine imeilus ilm oli nagu tellitud ning maalähedased kollased toonid ja põllulilled lõid rõõmsalt piduliku meeleolu.

Kuke talu õue peal toimus päikesepaisteline armas tseremoonia ja pulmapidu peeti sealsamas suveterrassil, mis on suviste pulmapidude pidamiseks suurepärane koht.  Pulmaliste tuju hoidis terve õhtu laes särav pulmaisa Tõnis Milling. Pere pisemate meelelahutuseks oli õuel uhke mänguplats, kus lapsehoidja hoolsa pilgu all mängida sai. Kui pidusöögi järel hakkas õhtul tantsuks bänd mängima, said lapsed nautida oma väikest tantsu-ja mänguterrassi, kus serveeriti lastele üllatusena magusaid vahvleid marjadega. Pidu sai rahulikult sumedas juulikuu öös kulgeda omas taktis  – kiiret ei olnud kellelgi, sest kõik said peopaigas ööbida ning ühise hilise hommikusöögi kõrval koos pruutpaariga eelmise päeva eredamaid hetki meenutada.

“Tänan siiralt ja kogu oma südamega ilusa pulmapeo eest. Kõik oli täpselt nii nagu ette kujutasin ning isegi veidi parem. Uskumatult andekad, töökad ja toredad olete. Kõik pisidetailid olid nii hästi läbi mõeldud. Pidevalt üllatusin, kui hästi kõik laabus ning kuidas külaliste elu oli lihtsaks ja mugavaks tehtud. Suur tänu ka Ahtile, kes hoolitses lillede eest enne ja peale pidu. Kaunistuste ja lilleseadete osas saan komplimente siiani.”

Fotod: Kristi Palm
Peokoht: Kuke Talu
Õhtujuht: Tõnis Milling
Bänd: Sleepwalkers
Lilled: Ahti Lyra, Masha
Pulmatort: Kati Köök
MUA: Gethe Rohumägi
Pruudi kleit: Mari disain