Maalähedane pulm
Kui unistate lihtsast kuid võluvast suvisest maapulmast, kus valitseb tahumata stiil ning vaba õhkkond, siis on maalähedane pulm justkui teile loodud.

Kõige parem on alustada peokoha valikust, kui see on paigas, aitab koht ise juba anda inspiratsiooni sobivateks dekoratsioonideks. Peokohaks võib olla oma perekonna kaunis maakodu õu, turismitalu või lihtsalt looduskaunis koht mis teile erilise tähendusega.

Tseremooniakohaks võib suvisel ajal valida näiteks viljapõllu või suviselt õitsva heinamaa. Dekoratsioonid on looduse keskel peetava pulma puhul toetavaks elemendiks, kuna loodus ise juba pakub nii palju kaunist.

Ideaalselt sobivad seda toetama vanaaegsed elemendid nagu õnne toovad hobuserauad, õllevaadid, vanker suupistete ja jookide serveerimislauaks, tseremoonial istumiseks vanaaegse riidega kaetud heinapakid ning õhtuseks hubaseks valgustuseks õlilambid. Samuti sobivad suurepäraselt lihtsasse tahumata stiilis pulma isetehtud, looduslikud või taaskasutatud elemendid. Värsketest kaseokstest tseremooniakaar, vanal plangul pulmaviidad, klaaspurkidest ja pudelitest lillevaasid, puidust küünla ja tordialused.

Lilledeks sobivad hästi igasugused aasalilled või kõike seda mida parasjagu oma lilleaiast korjata saab – karikakrad, rukkililled, moonid, pojengid, kibuvits, liiliad, iirised, lavendel või hoopis valmivate marjadega vaarikaoksad. Meelelahutuseks saab korraldada mitmesuguseid mänge, mis sobivad igale vanusele: kroket, petanque, poccia, hiigeljenga, või ka pisike pulmateemaline fotojaht. Ka tänukingitused või meened kõigile külalistele võiksid olla midagi maalähedast ja ise meisterdatut – näiteks pisike purgike omatehtud moosi, siirupit või küpsiseid, kaunistatud armsa sildiga ning kaas kaetud pulmavärvides riide ja paelaga.