Klassikalised pulmad
Iga pulm on originaalne ja ainulaadne, sest seal olete Teie. Kiriklik laulatus, lihtne registreerimine perekonnaseisuametis või külakabelis pastori õnnistuse saamine ja üheks kuulutamine. Valge pulmakleit, must smoking, stiilne külaliste vastuvõtt.
Klassikalised pulmad ei lähe kunagi moest.

Klassikalises pulmas ei puudu kunagi hea muusika, mille saatel nii vanad kui noored tantsida saavad. Lõbusate mängude ja ajaviitmise eest hoolitsev pulmaisa, hea toit ja jook ning mis peamine – Teie kui õhtu staaride sära. Traditsiooniline pulm ei ole kunagi igav, sest pisidetailide lisamine toob sinna alati põnevust, särtsu ning ülendavat meeleolu. Kui soovite tõeliselt väljapeetud ja klassikalist pulma siis on ideaalseks peopaigaks uhke peotelk või romantiline mõis, dekoratsioonide inspiratsiooniks on säravvalgete linadega lauad, õhulised kangad, uhked küünlajalad, valged roosid ja kallad ning perfektsed nüansid.

Romantilisust ja pidulikku meeleolu aitavad lisada erinevad oskuslikult läbimõeldud valgustuslahendused. Näiteks võib kasutada telgi laele projekteeritud kujundeid, pulmavärvides üles suunatud kohtvalgusteid või õues kaunilt kujundatud küünlaid.

Pulmavärvide valikul on valge heaks baasvärviks, millele saab paariliseks lisada teie lemmikvärvi. Lisades valgele juurde punase, kuldse või hõbedase on tulemuseks ülipidulik ja suursugune stiil, samas valides valgele partneriks kahvaturoosa on tulemuseks õrn ja romantiline stiil. Loomulikult on ühe klassikalise pulma dekoratsioonides põhirõhk lilledel, mis aitavad samuti rõhutada teie soovitud stiili, värvilahendusi  ja õhustikku nii tseremoonial kui peosaalis.